|
|

Вже вп'яте список найвпливовіших жінок світу за версією американського журналу Forbes очолила німецький канцлер Ангела Меркель, повідомляє Українська правда.Життя
Лише минулого року вона поступилася дружині президента США Мішель Обамі першим місцем, і у 2011 році знову повернула собі лідерство, яке утримувала з 2006 року.
Водночас Обама цього року опустилася аж на 8 сходинку, пропустивши вперед Держсекретаря США Гілларі Клінтон (2 місце), президента Бразилії Ділму Руссеф (3 місце). На четвертій сходинці опинилися виконавчий директор компанії PepsiCo Індра Ноойї, а на п'ятій - одна з керівників Facebook Шеріл Сандберг.
Дружина Білла Гейтса і співвласниця фонду Bill & Melinda Gates Foundation Мелінда - на шостому місці, лідер Індійського національного конгресу Соня Ганді - на сьомому.
Найбільш популярна знаменитість 2011 року Леді Гага опинилася на 11 місці.
Всього у списку 65 американок, три китаянки, стільки ж представниць Індії. 49 учасниць списку належать світу бізнесу, 10 працюють у ЗМІ, а 20 займаються політикою.
Нагадаємо, що український екс-прем'єр Юлія Тимошенко двічі потрапляла до списку найвпливовіших жінок світу за версією Forbes. Цього року вона до рейтингу не увійшла.
Зараз Ви читаєте новину «Ангела Меркель - найвпливовіша жінка світу за версією Forbes». Вас також можуть зацікавіти свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Copyright 2006 - 2012 "Газета.ua"Дизайн сайту e-design Хостинг-провайдер: Besthosting
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матерiалiв Gazeta.ua дозволяється за умови посилання. Для iнтернет-видань обов'язковим є гiперпосилання на Gazeta.ua, відкрите для пошукових систем. Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці тексту.
Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить посилання на агентства "Iнтерфакс-Україна", PHL та Reuters у будь-якiй формi суворо забороняється. Матеріали з позначкою (PR) друкуються на правах реклами.
Коментарі, що не суперечать загально визнаним моральним і етичним нормам, публікуються вільно. Коментарі, що порушують правила, ображають інших учасників дискусії або третіх осіб, містять нецензурні вислови або спам будуть вилучені модератором.
Якщо Ви НЕ АВТОРИЗОВАНИЙ користувач, Ваш коментар буде відображено разом з першими трьома сегментами Вашої ІР-адреси. Щоб приховати власний ІР, необхідно авторизуватись
Додавати зображення та лінки до коментарів можуть тільки авторизовані користувачі