Ексклюзиви
середа, 01 лютого 2006 19:45

Аварія на Хрещатику

Автор: фото: ”Магнолія ТБ”
  ”Пежо” потрапив у халепу пізно вночі. П’яний водій сподівався, що без проблем проїде Києвом у цей час
”Пежо” потрапив у халепу пізно вночі. П’яний водій сподівався, що без проблем проїде Києвом у цей час

Вночі на головній вулиці міста, майже на Майдані Незалежності, автомобіль "Пежо 206" з дніпропетровським номером протаранив металеву огорожу.

Свідки стверджують, що водій, 27-річний киянин, був нетверезим. Окрім нього, у салоні сиділи ще двоє пасажирів — чоловік і дівчина. Ніхто серйозно не постраждав. Лише водій вдарився головою, але від госпіталізації відмовився.

Пригоду зареєстрували дуже пізно, аж в обід. Чому — лишається загадкою. У ДАІ про нічну ДТП говорити відмовились, мовляв, нічого цікавого. Металеву огорожу відремонтували дуже швидко, всього за півдня.

Зараз ви читаєте новину «Аварія на Хрещатику». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути