Чернівцями почали їздити два нові тролейбуси. Місто придбало їх на Львівському автозаводі за 860 тис. грн.
Водії кажуть, що у нових тролейбусах "узагалі не помічають ям на дорогах" — машина йде м"яко і плавно. У салоні з тонованими вікнами поміщається 100 пасажирів.
Міський голова обіцяє до кінця року купити для Чернівців іще п"ять тролейбусів.
— Після цього перейдемо на закупівлю тролейбусів низькопідлогових, — каже Микола Федорук. — Це для людей з особливими потребами.
На перевантаженому пасажирами 26-му маршруті працюють також три сучасні автобуси львівського виробництва. Тридверні машини із 24 сидіннями можуть перевозити до 120 пасажирів. Нові автобуси сконструйовані з низькою підлогою (без сходів). Обійшлися вони місту у 2,5 млн грн.
×












Коментарі