Четвер, 24 Травня 2012
03.02.2012 08:51

Сюжет: Тимошенко — за ґратами

США готові надати своїх медиків для огляду Тимошенко – Немиря

США готові надати своїх медиків для огляду Тимошенко – Немиря
США готові надати своїх медиків для огляду Тимошенко – Немиря

Сполучені Штати Америки готові надати допомогу американських лікарів для обстеження екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Як повідомила прес-служба "Батьківщини", про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" повідомив заступник голови цієї партії Григорій Немиря.

За його словами, в середу він і Євгенія Тимошенко зустрілися з трьома ключовими радниками президента США Барака Обами, які займаються питаннями національної безпеки Європи і Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дочка Тимошенко попросила США втокмачити Януковичу, що він не правий

"На зустрічі йшлось про прикладні речі, зокрема, що стосуються детального обговорення гуманітарної ситуації, а саме стан здоров'я Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Валерія Іващенка", - сказав Немиря.

"Ми отримали запевнення, що США зроблять повну підтримку, і, якщо необхідно, можуть запропонувати і своїх лікарів на додаток до тих лікарів, яких вже запропонували уряди Німеччини і Канади", - сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оглянути Тимошенко насмілились лише Німеччина і Канада - МЗС

"Вчора у нас відбулися 3 зустрічі в Державному департаменті США. У нас відбулася розмова з першим заступником держсекретаря США Уільямом Бернсом. Ми почули від Уільяма Бернса і його колег в Держдепартаменті дуже важливу інформацію про те, що США розглядають можливість додаткових кроків і використання додаткових інструментів, на додаток до тих заяв, для того, щоб збільшити тиск на українську владу, поставивши чіткі умови про виконання обіцянок, які українська влада і президент Янукович неодноразово декларували", - зазначив Немиря.


Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Alt+A

Зараз Ви читаєте новину «США готові надати своїх медиків для огляду Тимошенко – Немиря». Вас також можуть зацікавіти свіжі новини України та світу на Gazeta.ua



Коментарі 6
Додати коментар

Коментарі, що не суперечать загально визнаним моральним і етичним нормам, публікуються вільно. Коментарі, що порушують правила, ображають інших учасників дискусії або третіх осіб, містять нецензурні вислови або спам будуть вилучені модератором.

Якщо Ви НЕ АВТОРИЗОВАНИЙ користувач, Ваш коментар буде відображено разом з першими трьома сегментами Вашої ІР-адреси. Щоб приховати власний ІР, необхідно авторизуватись

Додавати зображення та лінки до коментарів можуть тільки авторизовані користувачі

Вхід або Реєстрація
Завантаження...
Ще коментарів...
авария на мосту патона Дженнифер Лоуренс
Загрузка
альбом потап и настя каменских тут
реклама

Голосування

Заяви опозиції про імпічмент президенту Віктору Януковичу це:

спроба задобрити виборців
щирі наміри
надмірний радикалізм
реальні настрої частини населення
порожні балачки
спроба покращити ситуацію в країні
те, що не можна реалізувати
помста за Тимошенко і Луценка
важко сказати
Переглянути
ищу работу в Одессе маркетологом погода вукраине
10з10
Приєднуйтесь і слідкуйте за новинами у соцмережі FACEBOOK
Приєднуйтесь і слідкуйте за новинами у соцмережі Вконтакте

Реєстрація

 
 
 
 
 
 
Унікальний ідентифікатор кожного користувача. Дозволяється використовувати лише літери латинського алфавіту та цифри.

 
E-mail, що буде використовуватись для ідентифікації та як адреса надсилання сервісних повідомлень від Gazeta.ua. Відомий тільки адміністраторам. НЕ ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ на сайті і є конфіденційною інформацією!