Міністр оборони США Роберт Гейтс заявив, що Вашингтон, можливо, продовжить термін перебування американських військ в Іраку і після запланованого на цей рік виведення військ.
Гейтс виступив перед американськими військовослужбовцями в одному з гарнізонів на півночі Іраку. Він сказав, що, якщо влада Іраку побажає зберегти присутність військ США, то це питання міг би стати предметом переговорів.
Глава Пентагону повідомив, що високопоставлені іракські офіційні особи говорили йому про зацікавленість у продовженні терміну перебування контингенту США в Іраку.
На даний час в Іраку перебувають 47 тисяч американських солдатів. За угодою 2008 року, вони повинні залишити Ірак до кінця 2011 року.
×
























Коментарі
2