Четвер, 24 Травня 2012
04.02.2012 15:52

Янукович хоче більш активного діалогу і співпраці з Євросоюзом

Янукович хоче більш активного діалогу і співпраці з Євросоюзом
Янукович хоче більш активного діалогу і співпраці з Євросоюзом

Україна налаштована на подальший активний діалог з Європейським Союзом у питаннях євроінтеграції.

Про це президент Віктор Янукович заявив журналістам у Мюнхені, повідомляє прес-служба президента.

"Ми не змінювали і не змінюємо свою позицію. Що стосується Євросоюзу, безумовно, ми хотіли б цей діалог і співпрацю продовжувати більш активно, ніж це відбувається останнім часом", – сказав Янукович.

Він водночас додав, що дане питання також залежить від Єврокомісії.

"Сьогодні Європа більш займається проблемами економічної кризи, й українське питання трохи відкладене", – зауважив Янукович.

Раніше у Мюнхені відбулася зустріч Януковича з державним секретарем США Гілларі Клінтон.

На початку розмови український президент високо оцінив 48-у Мюнхенську конференцію з питань політики безпеки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Янукович похвалився, що ніхто не зробив для євроінтеграції більше, ніж він

"Була дуже цікава конференція, яка стосувалася багатьох актуальних питань, зокрема питання енергетичної безпеки", – сказав Янукович.

Президент висловив переконання, що тема енергобезпеки є важливою складовою багатьох інших актуальних питань сучасного світу.

Сторони також торкнулися теми європейської інтеграції України.


Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Alt+A

Зараз Ви читаєте новину «Янукович хоче більш активного діалогу і співпраці з Євросоюзом». Вас також можуть зацікавіти свіжі новини України та світу на Gazeta.ua



Коментарі 4
Додати коментар

Коментарі, що не суперечать загально визнаним моральним і етичним нормам, публікуються вільно. Коментарі, що порушують правила, ображають інших учасників дискусії або третіх осіб, містять нецензурні вислови або спам будуть вилучені модератором.

Якщо Ви НЕ АВТОРИЗОВАНИЙ користувач, Ваш коментар буде відображено разом з першими трьома сегментами Вашої ІР-адреси. Щоб приховати власний ІР, необхідно авторизуватись

Додавати зображення та лінки до коментарів можуть тільки авторизовані користувачі

Вхід або Реєстрація
Завантаження...
Ще коментарів...
претенденты на оскар 2012 фильм Морской бой
Загрузка
закрытые корпоративные мероприятия http://avtosale.ua/
реклама

Голосування

Заяви опозиції про імпічмент президенту Віктору Януковичу це:

спроба задобрити виборців
щирі наміри
надмірний радикалізм
реальні настрої частини населення
порожні балачки
спроба покращити ситуацію в країні
те, що не можна реалізувати
помста за Тимошенко і Луценка
важко сказати
Переглянути
помошник повара прогноз погоды в Чернобыле
10з10
Приєднуйтесь і слідкуйте за новинами у соцмережі FACEBOOK
Приєднуйтесь і слідкуйте за новинами у соцмережі Вконтакте

Реєстрація

 
 
 
 
 
 
Унікальний ідентифікатор кожного користувача. Дозволяється використовувати лише літери латинського алфавіту та цифри.

 
E-mail, що буде використовуватись для ідентифікації та як адреса надсилання сервісних повідомлень від Gazeta.ua. Відомий тільки адміністраторам. НЕ ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ на сайті і є конфіденційною інформацією!