неділя, 28 серпня 2011 10:39

"Арсенал" поступився "Таврії" у день народження Кучука

У матчі восьмого туру прем'єр-ліги Україна "Арсенал" у столиці поступився "Таврії". Дублем у зустрічі відзначився Сергій Назаренко, правда, в першому випадку м'яч у сітку воріт потрапив від Сергія Симоненка. Господарі відповіли голом Олександра Ковпака, подарувавши інтригу.

Втім, сімферопольці грамотно зіграли в останні хвилини і вивезли з Києва перемогу. Розв'язка матчу настала на 88-й хвилині - Андрій Хомин закінчив гру за фол останньої надії, а Васіл Гігіадзе впевнено реалізував пенальті.

Фінальним став ще один пенальті - Йонуц Мазілу заробив і реалізував 11-метровий удар.

Україна. Прем'єр-ліга

8-й тур

"Арсенал" (Київ) - "Таврія" (Сімферополь) - 2:3 (0:1)

Голи: Симоненко, 38 (авт. 1:0), Назаренко, 47 (2:0), Ковпак, 76 (2:1), Гігіадзе, 89 (пен. 3:1), Мазілу, 90 +3, (пен . 3:2)

АРСЕНАЛ К: Боровик, Шоаве (Шершун, 43), Хомин, Симоненко, Кобахідзе (Шацьких, 51), Грицай, Польовий, Богданов, Міколюнас, Флореску (Мазілу, 65), Ковпак.

ТАВРІЯ: Кахріман, Джурічіч, Калиниченко, Назаренко, Маркович, Галюза, Любеновіч (Граф, 75), Гуменюк, Любічіч, Фещук (Гігіадзе, 71), Шиндер (Піщур, 56).

Попередження: Міколюнас (48), Шиндер (50), Кахріман (62), Грицай (82), Граф (87), Гігіадзе (90).

Вилучення: Хомин (88).

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" поступився "Таврії" у день народження Кучука». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua