пʼятниця, 16 вересня 2011 01:54

"Металіст" переміг "Аустрію" на виїзді

Харківський "Металіст" почав свій шлях у груповому етапі Ліги Європи з вольової перемоги в гостях над "Аустрією" з Відня.

Українська команда розпочала зустріч, пропустивши швидкий гол - Томаш Юн вчасно опинився в штрафному майданчику "Металіста", замкнувши навіс з лівого флангу. Незважаючи на активний початок, перший тайм вийшов не найбагатшим на гольові моменти - команди провели першу половину матчу в середньому темпі.

"Металіст" зрівняв рахунок через десять хвилин після перерви - Папа Гуйє виявився найвищим у штрафному майданчику австрійців, головою переправивши м'яч з подачі кутового Клейтона Шав'єра. Через хвилину перекладина врятувала "Аустрію" від другого голу, але взяття воріт все ж сталося.

Голкіпер господарів Паскаль Грюнвальд перервав прохід Крістальдо до власних воріт ціною попередження і пенальті, який Клейтон впевнено і реалізував. Останні десять хвилин харків'яни провели вкрай холоднокровно і стали єдиною з українських команд, що перемогла на старті групового етапу Ліги Європи.

В іншому матчі групи "АЗ Алкмаар" не зустрів опору з боку шведських гостей з "Мальме", знявши всі питання про переможця ще в першій половині зустрічі.

Ліга Європи

Група G

1-й тур.

"Аустрія" (Відень, Австрія) - "Металіст" (Харків, Україна) - 1:2 (1:0)

Голи: Юн, 7 (1:0), Гуйє, 56 (1:1), Шав'єр, 79 (пен. 1:2)

МЕТАЛІСТ: Горяїнов, Папа, Торсільєрі, Романчук, Вільягра (Обрадович, 35; Березовчук, 90), Чако Торрес, Едмар, Соса, Тайсон, Крістальдо (Шелаєв, 85), Клейтон.

"АЗ Алкмаар" (Алкмар, Нідерланди) - "Мальме" (Мальме, Швеція) - 4:1 (3:0)

Голи: Алтідор, 21 (1:0), Ельм, 33 (пен. 2:0), Магер, 39 (3:0), Холман, 49 (4:0), Ларрсон, 72 (пен. 4:1)

Турнірне становище: АЗ Алкмаар - 3, Металіст - 3, Аустрія - 0, Мальме - 0.

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" переміг "Аустрію" на виїзді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua