субота, 27 серпня 2011 11:48

"Металург" взяв три очки у матчі з "Олександрією"

Донецький "Металург" здобув домашню перемогу над дебютантом української прем'єр-ліги "Олександрією" в матчі восьмого туру першості з рахунком 3:1.

"Металург" міг забивати вже в дебюті матчу, але удар головою Воловика відбила штанга воріт Паньківа, а потім несподівано вперед вийшли гості. На 28-й хвилині Таргамадзе навісив зі штрафного, а Сидоренко замкнув точну передачу не менш точним верховим ударом.

Відігратися підопічним Володимира П'ятенка вдалося лише після перерви, коли Прийма вдалим пасом вивів Траоре на ворота, а Драман низом пробив Паньківа.

На 60-й хвилині Морозюк красивим ударом зі штрафного вивів донеччан уперед у рахунку, а за сім хвилин до фінального свистка Іванко остаточно "убив" інтригу в матчі, скориставшись точною навісною передачею Димитрова.

Україна. Прем'єр-ліга

8-й тур

"Металург" (Донецьк) - "Олександрія" - 3:1

Голи: Сидоренко, 28 (0:1), Траоре, 53 (1:1), Морозюк, 60 (2:1), Іванко, 83 (3:1).

МЕТАЛУРГ Д: Бандура, Воловик, Чечер, Прийма, Морозюк, Голайдо, Димитров (Мкртчян, 88), Лазіч, Траоре (Іванко, 76), да Сілва Фільо, Піццеллі (Казарян, 46).

АЛЕКСАНДРІЯ: Паньків, Запорожан, Чередніченко, Сидоренко, Довгий (Муховиков, 76), Гітченко, Казанюк, Таргамадзе, Салхі (Давидов, 46), Старенький, Кабанов (Шевченко, 62).

Попередження: Чечер (27), Салхі (33), Чередніченко (59), Морозюк (86).

Зараз ви читаєте новину «"Металург" взяв три очки у матчі з "Олександрією"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua