пʼятниця, 16 вересня 2011 09:48

"Сокіл" переміг "Донбас" у матчі-відкритті чемпіонату України з хокею

Київський "Cокіл" у матчі відкриття першого чемпіонату України під егідою Професійної хокейної ліги обіграв донецький "Донбас" на його майданчику.

Глядачам, які відвідали матч відкриття чемпіонату, довелося довго чекати першої закинутої шайби.

Команди-фіналісти минулорічної першості протягом півтора періодів не могли запалити світло за воротами суперника. Перша шайба влетіла у ворота господарів: захисник киян Костянтин Рябенко вдало зіграв на добиванні.

Проте, через три хвилини, "Донбас" на радість присутнього на грі віце-прем'єр-міністра Бориса Колесникова зумів зрівняти рахунок: Роман Благой ефектно обіграв воротаря киян Костянтина Сімчука.

Тим не менше, фортуна була на боці "Сокола": спочатку Костянтин Касянчук вивів гостей вперед, а за 23 секунди до кінця зустрічі Сергій Харченко закинув шайбу у порожні ворота.

Донбас - Сокіл - 1:3 (0:0; 1:1; 0:2)

Донецьк. Палац спорту Дружба. 3286 глядачів.

Шайби: 34:16 Рябенко (Касянчук, Черненко, 0:1 - більш.); 37:34 Р. Благой (1:1); 56:51 Касянчук (Черненко, 1:2 - менш.); 59:37 Харченко (Кириченко, Сімчук, 1:3 - порожні ворота).

Кидки: 22 (7 +3 +12) - 28 (9 +11 +8)

Штрафні хвилини: 18 - 12

В іншому поєдинку ігрового дня "Харківські Акули" на своєму льоду поступилися досвідченішим гравцям київського "Компаньйона" з рахунком 4:6.

У п'ятницю, 16 вересня броварський "Білий Барс" прийме київський "Беркут", а львівські "Леви" зіграють з "Вінницькими Гайдамаками".

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" переміг "Донбас" у матчі-відкритті чемпіонату України з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua