Ексклюзиви
неділя, 12 листопада 2006 18:39

Переписувачів спіймають за руку

Нову комп"ютерну програму "Антиплагіат" упровадили в буковинських вузах. Розробка Київського авіаційного університету дає змогу порівнювати електронні тексти українською, російською, англійською та французькою мовами і виявляти схожі фрагменти незалежно від зміни синтаксису й використання синонімів.

— На монітор комп"ютера чорним кольором виводиться оригінальний текст, синім — відверто "передертий", жовтим — перекладений з іншої мови, — розповідає про програму голова міського Центру захисту приватних підприємців Ігор Кухарчук, 44 роки.

"Антиплагіат" уже три роки використовують на факультеті комп"ютерних систем авіаційного університету. Завдяки програмі вдалося співставити дипломні роботи за кілька років. Виявилося, що студенти переписували роботи, куплені у викладачів.

Коштує "Антиплагіат" 5 тис. грн.

Зараз ви читаєте новину «Переписувачів спіймають за руку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути