Ексклюзиви
середа, 25 січня 2006 11:14

Вкрав з могили голову Ісуса Христа

Міліціонери Шевченківського райвідділку затримали 30-річного непрацюючого чоловіка, який обкрадав могили на Янівському цвинтарі у Львові. Правоохоронці вийшли на слід злодія, коли надійшли дві заяви за один день.

З гробниці дружини 51-річного львів"янина зникла голова статуї Ісуса Христа, з іншої могили щезла невеличка фігурка жінки. Злодія привабив кольоровий метал, з якого виготовлені обидві фігурки.

— За нашим проханням працівники кладовища придивлялися до одного підозрюваного. І коли той знову цупив метал з могили, ми його затримали, — розповідає начальник Шевченківського райвідділу Степан Комар. — Цей крадій причетний до п"яти випадків пограбування цвинтаря. Можливо йому інкримінуватимуть статтю "Глум над могилою".

Інформація про викрадення з могил металевих огорож і навіть гранітних пам"ятників з"являється часто. Кілька років тому на кладовищі у Золочеві зловмисники викрали сотні алюмінієвих табличок:

— За день таблички позривали з усіх хрестів. Зникли вони й з могил моєї матері та батька. Виготовлення такої таблички коштувало близько 20 гривень, тоді як у пунктах прийому кольорових металів вона вартувала гривню-дві. Здається, тоді не знайшли ані крадіїв, ані власника пункту, що прийняв такий метал, — пригадує події кількарічної давнини 58-річна золочів"янка Олена Лищук.

Зараз ви читаєте новину «Вкрав з могили голову Ісуса Христа». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути