субота, 27 серпня 2011 10:58

"Оболонь" та "Волинь" зіграли в результативну нічию

Луцька "Волинь" і київська "Оболонь" в матчі восьмого туру української прем'єр-ліги зіграли внічию з рахунком 1:1.

Підопічним Сергія Ковальця вдалося відкрити рахунок в дебюті матчу на 12-й хвилині, скориставшись позиційною помилкою центральних захисників "Волині": гол у ворота господарів забив Тимченко. Вже через хвилину він же міг зробити дубль, але штанга врятувала ворота Неділька.

Становище команди Віталія Кварцяного стало катастрофічним, коли на 32-й хвилині капітан Сімінін отримав друге попередження і був змушений залишити команду в меншості.

Але на 45-й хвилині атаки "Волині" завершилися логічним голом бразильця Майкона, який став для бомбардира луцької команди сьомим в чемпіонаті України.

У другому таймі Майкон, Путраш і Тимченко могли вирвати перемогу для своїх команд, але на табло луцького стадіону так і залишилися горіти одинички.

Україна. Прем'єр-ліга

8-й тур

"Волинь" (Луцьк) - "Оболонь" (Київ) - 1:1

Голи: Тимченко, 12 (0:1), Майкон, 45 (1:1)

ВОЛИНЬ: Неділько, Шиков, Сімінін, Леандро, Масло, Смирнов (Ізворану, 44), Герасим'юк, Кінаш, Акимов (Пічкур, 18), Майкон, Шумахер (Бабир, 75).

ОБОЛОНЬ: Рева, Салай, Пластун, Бобух, Романюк, Слюсар (О. Мандзюк, 77), Барилко (Сибіряков, 56), Лупашко, Баранець (Путраш, 46), Баранець, Тимченко.

Попередження: Сімінін (17), Баранець (20), Путраш (48), Баранець (53), Слюсар (59), Тимченко (81), Ізворану (83), Салай (87).

Вилучення: Сімінін (32).

Зараз ви читаєте новину «"Оболонь" та "Волинь" зіграли в результативну нічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua