Сьогодні, 13 травня, в Мадриді (Іспанія) на турнірі WTA категорії Premier Mutua Madrid Open на відкритих кортах (грунт), з призовим фондом $ 5,189,603 відбувся фінальний матч.
Дев'ята ракетка світу, 30-річна американка Серена Вільямс (9) виграла турнір, добившись у фіналі переконливої ??перемоги над першою ракеткою світу, 22-річною білорускою Вікторією Азаренко (1) з рахунком 6:1, 6:3.
Поєдинок тривав 1 годину 4 хвилини. За цей час Серена зробила чотири брейки, не дозволивши Вікторії використовувати свій єдиний брейк-пойнт. На рахунку американки 14 ейсів, 26 віннерсів при трьох подвійних і 11 невимушених помилках. Білоруська тенісистка навиліт не подавала, припустившись 6 подвійних помилок, за рахунок своїх активних дії виграла 6 очок при 19 невимушених помилках. Це була сьома перемога американки у восьми матчах проти Азаренко.
Для Серени цей титул першим у поточному сезоні і 41-м у професійній кар'єрі.
Теніс. WTA. Mutua Madrid Open. Мадрид (Іспанія). Відкриті корти (грунт). Призовий фонд $ 5,189,603. 64 учасниці.
Фінал
Серена Вільямс (США, 9) - Вікторія Азаренко (Білорусія, 1) - 6:1, 6:3
























Коментарі