Ексклюзиви
пʼятниця, 02 березня 2012 05:00

На пляжній вечірці напиваються з відер

Автор: фото з сайта www.kohphanganreviews
  Щомісяця на тайському острові Пханган влаштовують пляжну вечірку. Потанцювати під місяцем уповні з’їжджаються 10 тисяч туристів з різних країн. На ранок пляж устелений пляшками з-під випитого алкоголю
Щомісяця на тайському острові Пханган влаштовують пляжну вечірку. Потанцювати під місяцем уповні з’їжджаються 10 тисяч туристів з різних країн. На ранок пляж устелений пляшками з-під випитого алкоголю

— Іду пляжем, а вона мене за руку — хап. П'янюча, що не пам'ятає, як звати. Купив їй стакан лимонного фрешу. Випила й почала згадувати, що живе в Нью-Йорку. Загубила друзів, із якими приїхала на вечірку. Сумочку із грішми та телефоном десь посіяла. Посидів із нею в барі, доки оклигала. Оплатив човен-таксі до сусіднього острова, на якому зупинилася в готелі, — розказує про вечірку в Сіамській затоці Таїланду киянин Сергій Протішевський, 26 років.

Побував у 35 країнах. На Тайські острови літав 10 разів.

— П'яну вечірку на пляжі океану влаштовують на острові Пханган, коли місяць уповні. На місячне паті з'їжджаються до 10 тисяч туристів з різних країн. Кожен сьомий — із Росії. Одного разу росіяни поставили на пляжі намет зі своїм прапором.

Уздовж пляжу впритул один до одного стоять бари. Грає музика — від поп до трансу. Туристи танцюють цілу ніч.

— Уранці після вечірки вийдеш на пляж, а він устелений загубленими шльопанцями. Подекуди сп'янілими людьми. Найбільше валяється кольорових відер. У них продають випивку. Кожен бере собі відро й п'є прямо з нього. Тайці вранці збирають відра, миють і через місяць знов пускають у продаж.

Відра з пластику, щоб туристи не поранилися. У них засипають лід і встромляють пляшку напою — джин, ром, лікер, віскі. Алкоголь можна вилити в лід або пити нерозведеним із пляшки. До відерця дають пачку соломок.

— Це такий об'єднувальний елемент вечірки. Впиваються страшно. На вечірці багато поліції в цивільному одязі. Жорстко контролюють розповсюдження й вживання наркотиків, бо за це на Тайських островах смертна кара. Але за станом туристів видно, що вони доганяються не лише спиртним.

Відро випивки коштує $10. На вечірку вистачає 50. Долетіти можна із Бангкока внутрішніми авіалініями. Кожних півгодини є рейс на острови. На Пханган пливуть човни-таксі.

— Квитки краще замовляти завчасно. Ще можна полетіти на таке паті в березні. Із квітня там почнеться сезон дощів.

Тим, хто вирішить у березні з'їздити на останню в цьому сезоні вечірку, Сергій не рекомендує пити напої з льодом. Його роблять із місцевої води. Також не варто одягати золотих прикрас, дорогих годинників. Вони там не справляють враження. Одяг слід вибрати пляжний, взуття — із кріпленням на литці.

— Не беріть напрокат транспорт. Із пляжу веде крута гірка. Весь час хтось розбивається на смерть. Накатять по відру коктейлю, можливо, ще якоїсь наркохімії, і мчать на байках.

Підвищувати голос на тайців не можна

— Кричати на когось — у тайців ознака найнижчого рівня культури. Гірше втратити своє обличчя неможливо. Від агресії в тайців спочатку відключається слух, а потім вони роблять вигляд, що навіть не бачать свого співрозмовника, — каже Сергій Протішевський.

Радить торгуватися з усмішкою. Спілкуватися доброзичливим тоном.

 

Зараз ви читаєте новину «На пляжній вечірці напиваються з відер». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути