Ексклюзиви
неділя, 26 листопада 2006 19:20

Брігіду зробили усмішку за 45 хвилин

Автор: фото: REUTERS/Romeo Ranoco
  Хлопчик із вродженою ”вовчою пащею” чекає на операцію, яку проведуть лікарі з місії ”Операція ”Усмішка”, у філіппінському місті Батангас
Хлопчик із вродженою ”вовчою пащею” чекає на операцію, яку проведуть лікарі з місії ”Операція ”Усмішка”, у філіппінському місті Батангас

14-річного Брігіда із кенійського села Каптріт діти боялися. У хлопця від народження була деформована верхня губа. Дорослі ж із виразом огиди відверталися від дитини.

Торік до міста Накуру, розташованого в іншому кінці країни, приїхала група лікарів. Дітей з подібними дефектами оперували безкоштовно. Проте батьки Брігіда дуже бідні. Вони не мали навіть $3,5 для проїзду в автобусі. Сім"ї допоміг сусід. Він обійшов усіх односельців і зібрав потрібну суму.

Спеціалісти з місії "Операція "Усмішка" допомогли Брігіду. Вже 23 роки вони безплатно оперують дітей у понад 30 країнах світу. Зазвичай операція триває 45 хвилин. Коштує вона $240. Кошти організація отримує з пожертв. Так, днями троє власників кінотеатрів у місті Макаті на Філіппінах зібрали для місії $15 тис. У цій країні медики надали поміч понад 12 тисячам хворих. Це переважно діти з бідних родин, які не мають грошей навіть на дорогу до шпиталю.

Усього місія "Операція "Усмішка" вже допомогла 100 тисячам дітей.

Зараз ви читаєте новину «Брігіду зробили усмішку за 45 хвилин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути