середа, 24 квітня 2024 09:41

"Арсенал" розгромив "Челсі" у матчі АПЛ: хто забивав голи
10

У матчі 29 туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) з футболу сезону-2023/24 "Арсенал" вдома обіграв "Челсі".

Рахунок поєдинку - 5:0. Про це повідомляє Champion.

"Каноніри" відкрили рахунок на п'ятій хвилині гри. Леандро Тросард після гострої передачі Деклана Райса розстріляв ворота "синіх".

“Арсенал” вдома обіграв “Челсі”

На початку другого тайму господарі подвоїли перевагу. М'яч на рахунку захисника Бена Вайта (2:0).

Пізніше дубль зробив Кай Гаверц, а на 70-й хвилині Вайт встановив остаточний рахунок в матчі (5:0).

Щодо українського півзахисника "синіх" Михайла Мудрика, то він розпочав матч з перших хвилин, але був замінений на 66-й хвилині. Для нього це була 36 гра в сезоні в усіх турнірах. На рахунку вінгера - шість голів та два асисти.

А український представник "Арсенала" Олександр Зінченко з'явився на 72-й хвилині. Це була його перша поява на полі за останні дві гри "канонірів".

Леверкузенський "Баєр", який у минулому турі достроково став чемпіоном Німеччини, не програє 45 матчів поспіль.

У 30 турі Бундесліги леверкузенці на виїзді зустрічалися з дортмундською "Боруссією" і ледь не зазнали першої поразки з травня 2023 року.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" розгромив "Челсі" у матчі АПЛ: хто забивав голи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua