пʼятниця, 16 вересня 2011 02:13

"Динамо" врятувалось від поразки у матчі зі "Сток Сіті"

Київське "Динамо" стартувало у груповому етапі Ліги Європи, вирвавши нічийний результат у матчі зі "Сток Сіті".

Перший тайм не ряснів гольовими моментами. Відзначимо лише не найбільш вдалу гру Ярмоленка на добиванні після непоганого удару Горана Попова. Андрій не потрапив у площину воріт, не віддавши передачу на партнерів, що знаходяться у зручніших позиціях.

Перспективні можливості відзначитися зі штрафних мав і Андрій Шевченко, але обидва рази після ударів динамівського ветерана м'яч потрапляв у стінку.

Після перерви Юрій Сьомін зробив рокіровку складу, замінив Гармаша на Лукмана Харуну, але рахунок у матчі вдалося відкрити гостям. Прохід Шоттона увінчала зручна передача на Джерома, і Камерон при повному потуранні чотирьох захисників "Динамо" забив м'яч у сітку воріт Шовковського.

Динамівці пішли відіграватися, але атаки киян носили дещо хаотичний характер, а удар Олександра Алієва, який з'явився на полі за чверть години до фінального свистка, прийняла на себе поперечина воріт голкіпера збірної Данії Соренсена.

В останні хвилини матчу "Сток Сіті" грамотно показав себе в обороні, зробивши фатальну помилку лише на 91-й хвилині. Ярмоленко прокотив м'яч уздовж воріт, а Вукоєвич врятував "Динамо" від домашньої поразки.

В іншому матчі групи Е "Бешикташ" у Туреччині не залишив шансів "Маккабі" з Тель-Авіва і вийшов на перше місце в квартеті.

Ліга Європи

Група Е

1-й тур

"Динамо" (Київ) - "Сток Сіті" (Сток-он-Трент, Англія) - 1:1 (0:0)

Голи: Джером, 55 (0:1), Вукоєвич, 90 +1 (1:1)

ДИНАМО К: Шовковський, Попов, Бетао, Даніло, Вукоєвич, Нінкович (Алієв, 58), Гармаш (Лукман, 46; Ідейє, 75), Юссуф, Ярмоленко, Мілевський, Шевченко.

"Бешикташ" (Стамбул, Туреччина) - "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) - 5:1 (2:0)

Голи: Алмейда, 3 (1:0), Алмейда, 28 (2:0), Кехат, 49 (2:1), Ауреліо, 50 (3:1), Коркмаз, 53 (4:1), Еду, 88 .

Турнірне становище: Бешикташ - 3, Динамо - 1, Сток Сіті - 1, Маккабі - 0

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" врятувалось від поразки у матчі зі "Сток Сіті"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua