четвер, 12 травня 2011 09:03

"Спартак" Диканя і "Ростов" Протасова не змогли вийти у фінал Кубка Росії

ЦСКА обіграв "Спартак" у столичному дербі і вийшов у фінал Кубка Росії з футболу. Армійці здобули перемогу в серії пенальті 5:4, основний і додатковий час матчу завершився внічию 3:3.

Рахунок у грі відкрили армійці. Томаш Нецід на 42-й хвилині ударом головою замкнув подачу Зорана Тошича з правого краю - 1:0. Щоб зрівняти рахунок, спартаківцям знадобилося близько двох хвилин - Дмитро Комбаров ударом від газону послав м'яч по високій дузі, і він впав за спину армійському голкіперу.

У другому таймі "Спартак" двічі виходив вперед - на 63-й хвилині відзначився Арі, а на 78-й Ібсон, але армійцям обидва рази вдалося відновити рівновагу завдяки голам Сейду Думбія (72-я) і Вагнера Лава (82-а хвилина) .

У додаткові півгодини забитих м'ячів вболівальники не дочекалися. Вирішальним у грі став 11-метровий удар спартаківця Дмитра Комбарова, який відбив голкіпер ЦСКА Ігор Акінфєєв. Решта ударів в серії пенальті досягли мети.

У фіналі Кубка Росії армійці зіграють з владикавказькою "Аланією", яка, також у серії пенальті, обіграла на виїзді "Ростов" - 0:0 (6:5), пише "Лента".

1 / 2 фіналу

Спартак - ЦСКА - 3:3 (1:1, 2:2, 0:0, 0:0), по пенальті - 4:5

Голи: 0:1 - Нецід (42), 1:1 - Д. Комбаров (45), 2:1 - Арі (61), 2:2 - Думбія (72), 3:2 - Ібсон (77), 3 : 3 - Вагнер Лав (82).

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 4:5.

СПАРТАК: Дикань, Макєєв (Ф. Кудряшов, 83), Сухі, Пареха, Д. Комбаров, К. Комбаров, Макгіді, Алекс (Арі, 53), Каріока (Махмудов, 24), Ібсон, Дзюба.

ЦСКА: Акінфєєв, Набабкін, О. Березуцький, В. Березуцький, Ігнашевич, Алдонін, Дзагоєв (Вагнер Лав, 64), П. Мамаєв (Хонда, 46), Тошич (Секу, 66), Нецід, Думбія.

Попередження: Думбія (9), Махмудов (36), Алекс (45), Макгіді (59), Хонда (70), Ігнашевич (89), Сухі (110).

Ростов - Аланія - 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 5:6

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 5:6.

Зараз ви читаєте новину «"Спартак" Диканя і "Ростов" Протасова не змогли вийти у фінал Кубка Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua